Hieronder vind je een programmaoverzicht van de komende 50 (uit en thuis) wedstrijden

Wil je alleen het thuisprogramma + bijbehorende taken zien, kijk dan hier

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaats
13 sep.19:30VOC-Maarssen DS 4 - Limes DS 6 MAARSSEN
13 sep.21:15VOC-Maarssen DS 2 - Taurus DS 4 MAARSSEN
19 sep.19:15VCV HS 5 - VOC-Maarssen HS 3 VEENENDAAL
21 sep.11:30VOC-Maarssen MB 2 - VV Utrecht MB 5 MAARSSEN
21 sep.11:30VOC-Maarssen MC 1 - Limes MC 3 MAARSSEN
21 sep.13:00VOC-Maarssen N5 1 - VIVES N5 1 MAARSSEN
21 sep.13:00VTC Woerden DS 4 - VOC-Maarssen DS 1 WOERDEN
21 sep.13:00VOC-Maarssen MB 1 - SVB MB 1 MAARSSEN
21 sep.14:00Limes MA 3 - VOC-Maarssen MA 1 UTRECHT
21 sep.14:30VOC-Maarssen DS 2 - Switch DS 4 MAARSSEN
21 sep.15:00De Valk DS 2 - VOC-Maarssen DS 4 MONTFOORT
21 sep.16:30VOC-Maarssen HS 2 - VCH HS 1 MAARSSEN
21 sep.18:30VOC-Maarssen HS 1 - VCV HS 3 MAARSSEN
27 sep.19:00VIVES MB 3 - VOC-Maarssen MB 2 IJSSELSTEIN UT
27 sep.20:30VOC-Maarssen HS 3 - Switch HS 6 MAARSSEN
28 sep.10:30UVV/Sphynx MC 1 - VOC-Maarssen MC 1 UTRECHT
28 sep.12:15OKV N5 1 - VOC-Maarssen N5 1 HARMELEN
28 sep.12:15UVV/Sphynx MB 1 - VOC-Maarssen MB 1 UTRECHT
28 sep.14:30VollinGo DS 6 - VOC-Maarssen DS 3 GOUDA
28 sep.14:45VV Utrecht DS 10 - VOC-Maarssen DS 2 UTRECHT
28 sep.15:00VTC Woerden HS 5 - VOC-Maarssen HS 2 WOERDEN
28 sep.17:00VCV DS 3 - VOC-Maarssen DS 1 VEENENDAAL
28 sep.17:00VCV HS 2 - VOC-Maarssen HS 1 VEENENDAAL
4 okt.20:30Werkhoven DS 2 - VOC-Maarssen DS 4 WERKHOVEN
4 okt.20:30VOC-Maarssen HS 3 - VV Utrecht HS 10 MAARSSEN
5 okt.11:30VOC-Maarssen MB 2 - Atalante MB 1 MAARSSEN
5 okt.11:30VOC-Maarssen MC 1 - Taurus MC 5 MAARSSEN
5 okt.12:30VOC-Maarssen DS 2 - Cito DS 2 MAARSSEN
5 okt.13:00VOC-Maarssen N5 1 - De Valk N5 1 MAARSSEN
5 okt.13:00VOC-Maarssen MA 1 - VV Utrecht MA 3 MAARSSEN
5 okt.13:00VOC-Maarssen MB 1 - Taurus MB 5 MAARSSEN
5 okt.14:30VOC-Maarssen DS 1 - VC Houten DS 1 MAARSSEN
5 okt.16:30VOC-Maarssen HS 2 - MVC HS 1 MAARSSEN
5 okt.18:30VOC-Maarssen HS 1 - VV Utrecht HS 4 MAARSSEN
11 okt.19:00VIVES N5 1 - VOC-Maarssen N5 1 IJSSELSTEIN UT
11 okt.19:30VOC-Maarssen DS 4 - De Valk DS 2 MAARSSEN
11 okt.21:00Boni DS 2 - VOC-Maarssen DS 1 UTRECHT
11 okt.21:00Boni DS 1 - VOC-Maarssen DS 2 UTRECHT
11 okt.21:15VOC-Maarssen DS 3 - OKV DS 2 MAARSSEN
12 okt.11:00KIREMKO VTC Woerden MB 3 - VOC-Maarssen MB 2 WOERDEN
12 okt.12:15OKV MC 2 - VOC-Maarssen MC 1 HARMELEN
12 okt.12:45VV Utrecht MA 3 - VOC-Maarssen MA 1 UTRECHT
12 okt.16:00Shot HS 2 - VOC-Maarssen HS 2 CULEMBORG
12 okt.16:15Irene HS 4 - VOC-Maarssen HS 3 BILTHOVEN
12 okt.16:15Irene HS 1 - VOC-Maarssen HS 1 BILTHOVEN
18 okt.19:30VC Houten DS 3 - VOC-Maarssen DS 4 HOUTEN
X