• Recreanten toernooischema

    Regio West speelgebied Utrecht  
    TOERNOOISCHEMA DAMES, MIXED en HEREN VOC-MAARSSEN
    Seizoen  2017 - 2018   versie 1: 31-7-2017
            voor de laatste wedstrijdprogramma’s 
    http://www.recreatievolleybal.nl/index.php/nevobo-recreatievolleybal/nevobo-regio-west/speelgebied-utrecht
             
    Poule A  mixed 1    
    Poule B  mixed 3    
    Poule C  mixed 2, 4 en 5    
    Poule D  mixed 6    
    Poule C  dames      
    Poule A  heren 1      
    Poule C  heren 2, 3    

     

    DATUM TIJD Sporthal PLAATS TEAM
    23-sep-17 13:30 IJsselhal IJsselstein mixed 3
    30-sep-17 09:00 de Rijnsloot Cothen heren 2,3
    30-sep-17 09:00 de Kroon Harmelen dames
    7-okt-17 09:00 IJsselhal IJsselstein mixed 2,4,5
    7-okt-17 10:00 Bosrand Benschop mixed 6
    7-okt-17 12:00 Helsdingen Vianen mixed 1
    7-okt-17 13:30 IJsselhal IJsselstein heren 1
    28-okt-17 11:00 de Schulenburch Kamerik mixed 2
    28-okt-17 11:30 Safari Maarssen dames, mixed 4,5
    4-nov-17 11:30 Interwey Culemborg mixed 1
    4-nov-17 13:30 de Rijnsloot Cothen heren 2 
    11-nov-17 09:00 Merwestein Nieuwegein heren 3
    11-nov-17 09:00 Marienhoeve Wijk bij Duurstede mixed 3,6
    11-nov-17 11:30 Safari Maarssen dames, mixed 4,5
    11-nov-17 13:30 Merwestein Nieuwegein heren 1
    11-nov-17 13:30 Marienhoeve Wijk bij Duurstede mixed 2
    25-nov-17 09:00 IJsselhal IJsselstein mixed 3
    9-dec-17 09:00 IJsselhal IJsselstein mixed 1
    9-dec-17 11:00 de Schulenburch Kamerik heren 3
    9-dec-17 12:00 Hoflandhal Montfoort mixed 6
    9-dec-17 13:30 IJsselhal IJsselstein heren 1
    23-dec-17 10:00 Taurushal Houten heren 2
    6-jan-18 09:00 IJsselhal IJsselstein mixed 2,5
    6-jan-18 13:30 IJsselhal IJsselstein dames
    13-jan-18 09:00 Marienhoeve Wijk bij Duurstede mixed 4,6
    13-jan-18 12:00 Helsdingen Vianen heren 1
    13-jan-18 13:30 IJsselhal IJsselstein mixed 3
    13-jan-18 13:30 Marienhoeve Wijk bij Duurstede mixed 1
    20-jan-18 09:00 de Kroon Harmelen heren 2,3
    10-mrt-18 12:00 de Hoflandhal Montfoort mixed 1
    17-mrt-18 09:00 Merwestein Nieuwegein mixed 2,3,4,5
    17-mrt-18 13:30 Merwestein Nieuwegein heren 1,2
    17-mrt-18 13:30 Thijs van de Polshal Woerden dames
    24-mrt-18 11:30 Interwey Culemborg heren 3
    24-mrt-18 13:30 IJsselhal IJsselstein mixed 6
    31-mrt-18 09:00 Taurushal Houten dames
    7-apr-18 11:00 de Schulenburch Kamerik mixed 1
    14-apr-18 09:00 IJsselhal IJsselstein mixed 3
    14-apr-18 11:30 Interwey Culemborg heren 2,3
    21-apr-18 09:00 Marienhoeve Wijk bij Duurstede mixed 6
    21-apr-18 13:30 de Kroon Harmelen heren 1
    21-apr-18 13:30 Marienhoeve Wijk bij Duurstede mixed 2,4,5