Onderstaand thuisprogramma geeft een overzicht van alle wedstrijden en taken binnen onze vereniging voor het huidige seizoen.
De wedstrijdsecretaris werkt dit programma regelmatig bij, dus controleer af en toe of er nog wat gewijzigd is.

In het overzicht staat eerst Bloemstede vermeld en daarna Safari op dezelfde dag.

Kolom ‘Licentie nodig’ geeft aan welke licentie je nodig hebt:

  • Spelregeltoets is de toets die je op volleybalmasterz.nl kunt doen.
  • Cursus is een scheidsrechtercursus die je gevolgd moet hebben.

Zie hieronder het programma.

Laatst gewijzigd: 14-09-2021

Datum en tijdWedstrijdLocatie Fluiten en zaalwachtteller
28-1 om 19.30VOC h3- Bevoc h2BloemstedeD2D2
29-1 om 15.30VOC mc1- Taurus mc5BloemstedeD1D1
4-2 om 19.30VOC h3- Vollingo h6BloemstedeH2H2
5-2 om 12.30 * Verzoek ingediend om wedstrijd om 14.30 te laten starten VOC ma1- Almere ma3BloemstedeH1H1
5-2 om 16.00VOC h1- DOS h1BloemstedeBondMA1
11-2 om 19.30VOC d3- Vives d5Bloemstede H2H2
11-2 om 21.15VOC h2- Tovo h3BloemstedeD3D3
18-2 om 19.30VOC h3- Switch h6BloemstedeH2H2
18-2 om 21.15VOC h2- Servia h3BloemstedeH3H3
19-2 om 11.30 VOC mc2- Thor mc2BloemstedeMa1JC1
19-2 om 13.00 VOC jc1 – VV Utrecht jc2BloemstedeMa1MC2
19-2 om 14.30 VOC ma1- VV Utrecht Ma5BloemstedeH1 H1
19-2 om 16.00VOC h1- Servia h2BloemstedeBondMa1
11-3 om 19.30VOC d2- USV protos d9BloemstedeD3D3
11-3 om 21.15VOC d3- Go d2BloemstedeD2D2
12-3 om 12.30 * Verzoek ingediend om wedstrijd om 14.30 te laten starten VOC jc1 – UVV spyhnx jc1BloemstedeD1D1
12-3 om 16.00VOC d1- USV Protos d8BloemstedeH3JC1
18-3 om 19.30VOC h3- Jupiter h2BloemstedeH2H2
18-3 om 21.15VOC h2- Go h1BloemstedeH3H3
19-3 om 11.30VOC mc1- VV Utrecht mc3BloemstedeMa1MC2
19-3 om 13.00VOC mc2- Servia mc1BloemstedeMa1MC1
19-3 om 14.30VOC Ma1- VC Allvo ma1BloemstedeH1H1
19-3 om 16.00VOC h1- Aspasia h1BloemstedeBondD1
25-3 om 19.30VOC d3- SVB d1BloemstedeD2D2
25-3 om 21.15VOC d2- TOVO d6BloemstedeD3D3
26-3 om 11.00 VOC mc1- UVV sphynx mc1BloemstedeD1Jc1
26-3 om 12.30VOC jc1- Limes jc2BloemstedeD1Mc1
1-4 om 21.15VOC h2- Vives h6BloemstedeH3H3
2-4 om 11.30VOC mc2- DVC mc1BloemstedeMa1JC1
2-4 om 13.00VOC jc1- Lovoc jc1BloemstedeMa1MC1
2-4 om 14.30 VOC ma1- Kromme rijn ma1BloemstedeH1H1
2-4 om 16.00VOC h1- Vives h2BloemstedebondMa1
8-4 om 19.30VOC d3- NVC d2BloemstedeD2D2
8-4 om 21.15VOC d2- Switch d6BloemstedeD3D3
9-4 om 11.00VOC mc1 – Limes mc4BloemstedeD1Jc1
9-4 om 12.30VOC- jc1- Gemini jc1BloemstedeD1Mc1
9-4 om 16.00 * Verzoek ingediend om de wedstrijd om 14.00 te laten starten VOC d1- Servia d1BloemstedeH3Jc1
X