Onderstaand thuisprogramma geeft een overzicht van alle wedstrijden en taken binnen onze vereniging voor het huidige seizoen.
De wedstrijdsecretaris werkt dit programma regelmatig bij, dus controleer af en toe of er nog wat gewijzigd is.

In het overzicht staat eerst Bloemstede vermeld en daarna Safari op dezelfde dag.

Kolom ‘Licentie nodig’ geeft aan welke licentie je nodig hebt:

  • Spelregeltoets is de toets die je op volleybalmasterz.nl kunt doen.
  • Cursus is een scheidsrechtercursus die je gevolgd moet hebben.

Zie hieronder het programma.

Laatst gewijzigd: 24-02-2022

Datum/tijdWedstrijd Sporthal ScheidsrechterFluiter/Zaalwacht
8-3 om 20.30VOC d1- Punch d1 Safari H3H3
11-3 om 19.30VOC d2- USV protos d9BloemstedeD3D3
11-3 om 21.15VOC d3- Go d2BloemstedeD2D2
12-3 om 14.30VOC jc1 – UVV spyhnx jc1BloemstedeD1D1
12-3 om 16.00VOC d1- USV Protos d8BloemstedeH3JC1
18-3 om 19.30VOC h3- Jupiter h2BloemstedeH2H2
18-3 om 21.15VOC h2- Go h1BloemstedeH3H3
19-3 om 13.00VOC mc1- VV Utrecht mc3BloemstedeMa1MA1
19-3 om 14.30VOC Ma1- VC Allvo ma1BloemstedeH1Mc1
19-3 om 16.00VOC h1- Aspasia h1BloemstedeBond/ SietskeD1
25-3 om 19.30VOC d3- SVB d1BloemstedeD2D2
25-3 om 21.15VOC d2- TOVO d6BloemstedeD3D3
26-3 om 11.00 VOC mc1- UVV sphynx mc1BloemstedeD1Jc1
26-3 om 12.30VOC jc1- Limes jc2BloemstedeD1Mc1
1-4 om 21.15VOC h2- Vives h6BloemstedeD3D3
2-4 om 11.30VOC mc2- DVC mc1BloemstedeMa1JC1
2-4 om 13.00VOC jc1- Lovoc jc1BloemstedeMa1MC2
2-4 om 14.30 VOC ma1- Kromme rijn ma1BloemstedeH1H1
2-4 om 16.00VOC h1- Vives h2BloemstedeBond/ PieterMa1
8-4 om 19.30VOC d3- NVC d2BloemstedeD2D2
8-4 om 21.15VOC d2- Switch d6BloemstedeD3D3
9-4 om 11.00VOC mc1 – Limes mc4BloemstedeD1Jc1
9-4 om 12.30VOC- jc1- Gemini jc1BloemstedeD1Mc1
9-4 om 14.00VOC d1- Servia d1BloemstedeH3Jc1
15-4 om 19.30VOC d3- Majella d5BloemstedeH2H2
15-4 om 21.15VOC h2- UVV Sphynx h1BloemstedeD3D3
16-4 om 14.30VOC mc1- Limes mc3 BloemstedeH1 H1
16-4 om 16.00VOC H1- VVUtrecht H4BloemstedeBondMc1
22-4 om 19.30VOC d2- Taurus d6BloemstedeD1D1
23-4 om 16.00VOC D1- Enervo d1BloemstedeD2D2
29-4 om 19.30VOC D2- Vives d6BloemstedeH3H3
29-4 om 21.15VOC h3- shot h5BloemstedeD2D2
30-4 om 16.00VOC h1- VCV h3BloemstedeBondD3
6-5 om 19.30VOC h3- Vollingo h6BloemstedeH2H2
7-5 om 16.00VOC h1- Switch h2BloemstedeBondD1
13-5 om 19.30VOC h3- VTC Woerden h5BloemstedeH2H2
13-5 om 21.15VOC h2- Bevoc h1BloemstedeH3H3
20-5 om 19.30VOC d2- Shot d3BloemstedeH2H2
20-5 om 21.15VOC h2- shot h3BloemstedeD2D2
21-5 om 13.00 * onder voorbehoudVOC Mc2- Servia mcBloemstedeH1Mc1
21-5 om 14.30VOC mc1- Taurus mc4BloemstedeH1H1
21-5 om 16.00* onder voorbehoudVOC H3- SwitchBloemstedeH1MC1
21-5 om 18.00VOC h1- Dos h1BloemstedeBondH3
X