Hieronder vind je een programmaoverzicht van de komende 50 (uit en thuis) wedstrijden

Wil je alleen het thuisprogramma + bijbehorende taken zien, kijk dan hier

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaats
Vervallen:Timios DS 1 - VOC-Maarssen DS 2
24 jan.19:30Majella DS 4 - VOC-Maarssen DS 3 UTRECHT
24 jan.20:30VOC-Maarssen HS 3 - Irene HS 4 MAARSSEN
25 jan.9:00Limes N6 2 - VOC-Maarssen N6 1 UTRECHT
25 jan.12:30VOC-Maarssen DS 2 - Boni DS 1 MAARSSEN
25 jan.13:00VOC-Maarssen N6 2 - Servia N6 1 MAARSSEN
25 jan.13:00VOC-Maarssen MB 1 - UVV/Sphynx MB 1 MAARSSEN
25 jan.13:00VOC-Maarssen MC 2 - De Valk MC 1 MAARSSEN
25 jan.13:30NVC MC 2 - VOC-Maarssen MC 1 NIEUWEGEIN
25 jan.14:00Limes MA 4 - VOC-Maarssen MA 1 UTRECHT
25 jan.14:30VOC-Maarssen DS 1 - Boni DS 2 MAARSSEN
25 jan.16:30VOC-Maarssen HS 2 - Shot HS 2 MAARSSEN
25 jan.18:30VOC-Maarssen HS 1 - Irene HS 1 MAARSSEN
31 jan.19:30VOC-Maarssen DS 4 - UVV/Sphynx DS 4 MAARSSEN
31 jan.19:30Boni HS 4 - VOC-Maarssen HS 3 UTRECHT
31 jan.21:15VOC-Maarssen DS 3 - SVB DS 1 MAARSSEN
1 feb.11:30De Valk MC 1 - VOC-Maarssen MC 2 MONTFOORT
1 feb.12:00Shot MA 2 - VOC-Maarssen MA 1 CULEMBORG
1 feb.12:30VSTS DS 2 - VOC-Maarssen DS 1 BODEGRAVEN
1 feb.12:45VV Utrecht MB 4 - VOC-Maarssen MB 1 UTRECHT
1 feb.13:15UVV/Sphynx N6 2 - VOC-Maarssen N6 1 UTRECHT
1 feb.16:30Taurus DS 3 - VOC-Maarssen DS 2 HOUTEN
1 feb.16:30KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg HS 1 - VOC-Maarssen HS 1 SOESTERBERG
1 feb.17:00DOS HS 2 - VOC-Maarssen HS 2 SCHOONHOVEN
7 feb.20:30VOC-Maarssen HS 3 - UVV/Sphynx HS 3 MAARSSEN
8 feb.12:30VOC-Maarssen DS 2 - VTC Woerden DS 6 MAARSSEN
8 feb.13:00VOC-Maarssen N6 1 - Taurus N6 3 MAARSSEN
8 feb.13:00VOC-Maarssen MA 1 - Limes MA 4 MAARSSEN
8 feb.13:00VOC-Maarssen MC 1 - Taurus MC 5 MAARSSEN
8 feb.13:00VOC-Maarssen MC 2 - OKV MC 2 MAARSSEN
8 feb.13:30Dosko DS 2 - VOC-Maarssen DS 3 STOLWIJK
8 feb.14:30VOC-Maarssen DS 1 - UVV/Sphynx DS 1 MAARSSEN
8 feb.16:30VOC-Maarssen HS 2 - UVV/Sphynx HS 1 MAARSSEN
8 feb.18:30VOC-Maarssen HS 1 - Switch HS 1 MAARSSEN
11 feb.20:30VOC-Maarssen DS 1 - VSTS DS 2 MAARSSEN
14 feb.19:30Majella HS 2 - VOC-Maarssen HS 2 UTRECHT
14 feb.21:30Cratos DS 2 - VOC-Maarssen DS 4 KOCKENGEN
15 feb.10:30UVV/Sphynx MB 1 - VOC-Maarssen MB 1 UTRECHT
15 feb.12:30VIVES MC 2 - VOC-Maarssen MC 2 IJSSELSTEIN UT
15 feb.16:00SVB DS 1 - VOC-Maarssen DS 3 BEESD
22 feb.11:00Taurus N6 4 - VOC-Maarssen N6 2 HOUTEN
27 feb.21:30Switch HS 1 - VOC-Maarssen HS 1 UTRECHT
29 feb.15:30VCV MA 2 - VOC-Maarssen MA 1 VEENENDAAL
6 mrt.19:30VOC-Maarssen MA 1 - VV Utrecht MA 4 MAARSSEN
6 mrt.20:30Taurus HS 3 - VOC-Maarssen HS 1 HOUTEN
6 mrt.21:15VOC-Maarssen DS 2 - Enervo DS 2 MAARSSEN
7 mrt.9:00Taurus N6 3 - VOC-Maarssen N6 1 HOUTEN
7 mrt.12:00SVB N6 1 - VOC-Maarssen N6 2 BEESD
7 mrt.14:00OKV DS 2 - VOC-Maarssen DS 3 HARMELEN
X