Hieronder vind je een programmaoverzicht van de komende 50 (uit en thuis) wedstrijden

Wil je alleen het thuisprogramma + bijbehorende taken zien, kijk dan hier

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaats
Vervallen:Timios DS 1 - VOC-Maarssen DS 2
Vervallen: 7 dec.11:30De Valk N5 1 - VOC-Maarssen N5 1
7 dec.15:00USV Protos HS 7 - VOC-Maarssen HS 3 UTRECHT
13 dec.19:30UVV/Sphynx DS 3 - VOC-Maarssen DS 3 UTRECHT
13 dec.19:30VOC-Maarssen HS 3 - Univé-LVV HS 2 MAARSSEN
13 dec.21:15VOC-Maarssen HS 2 - VIVES HS 4 MAARSSEN
14 dec.9:00VV Utrecht MB 5 - VOC-Maarssen MB 2 UTRECHT
14 dec.12:30Servia MB 1 - VOC-Maarssen MB 1 VIANEN UT
14 dec.13:30VCV DS 2 - VOC-Maarssen DS 2 VEENENDAAL
14 dec.13:30Univé-LVV MC 1 - VOC-Maarssen MC 1 LOPIK
14 dec.16:30VIVES DS 7 - VOC-Maarssen DS 4 IJSSELSTEIN UT
14 dec.16:30Univé-LVV MA 1 - VOC-Maarssen MA 1 LOPIK
20 dec.19:30VOC-Maarssen DS 4 - Boni DS 7 MAARSSEN
20 dec.21:15VOC-Maarssen HS 3 - VCV HS 5 MAARSSEN
21 dec.14:30VOC-Maarssen DS 1 - VTC Woerden DS 4 MAARSSEN
21 dec.16:30VOC-Maarssen HS 2 - Tovo HS 4 MAARSSEN
10 jan.19:30VOC-Maarssen DS 4 - Cratos DS 2 MAARSSEN
10 jan.21:15VOC-Maarssen DS 3 - Majella DS 4 MAARSSEN
11 jan.12:30VOC-Maarssen DS 2 - VV Utrecht DS 10 MAARSSEN
11 jan.14:30VOC-Maarssen DS 1 - VCV DS 3 MAARSSEN
11 jan.16:30VOC-Maarssen HS 2 - VTC Woerden HS 5 MAARSSEN
11 jan.18:30VOC-Maarssen HS 1 - VCV HS 2 MAARSSEN
15 jan.21:00MVC HS 1 - VOC-Maarssen HS 2 MOORDRECHT
17 jan.19:30VOC-Maarssen DS 4 - Werkhoven DS 2 MAARSSEN
17 jan.21:15VOC-Maarssen DS 3 - VollinGo DS 6 MAARSSEN
17 jan.21:30VC Houten DS 1 - VOC-Maarssen DS 1 HOUTEN
18 jan.12:00Cito DS 2 - VOC-Maarssen DS 2 ZEIST
18 jan.14:45VV Utrecht HS 10 - VOC-Maarssen HS 3 UTRECHT
18 jan.18:00VV Utrecht HS 4 - VOC-Maarssen HS 1 UTRECHT
24 jan.19:30Majella DS 4 - VOC-Maarssen DS 3 UTRECHT
24 jan.20:30VOC-Maarssen HS 3 - Irene HS 4 MAARSSEN
25 jan.12:30VOC-Maarssen DS 2 - Boni DS 1 MAARSSEN
25 jan.14:30VOC-Maarssen DS 1 - Boni DS 2 MAARSSEN
25 jan.16:30VOC-Maarssen HS 2 - Shot HS 2 MAARSSEN
25 jan.18:30VOC-Maarssen HS 1 - Irene HS 1 MAARSSEN
31 jan.19:30VOC-Maarssen DS 4 - UVV/Sphynx DS 4 MAARSSEN
31 jan.19:30Boni HS 4 - VOC-Maarssen HS 3 UTRECHT
31 jan.21:15VOC-Maarssen DS 3 - SVB DS 1 MAARSSEN
1 feb.12:30VSTS DS 2 - VOC-Maarssen DS 1 BODEGRAVEN
1 feb.16:30Taurus DS 3 - VOC-Maarssen DS 2 HOUTEN
1 feb.16:30KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg HS 1 - VOC-Maarssen HS 1 SOESTERBERG
1 feb.17:00DOS HS 2 - VOC-Maarssen HS 2 SCHOONHOVEN
7 feb.20:30VOC-Maarssen HS 3 - UVV/Sphynx HS 3 MAARSSEN
8 feb.12:30VOC-Maarssen DS 2 - VTC Woerden DS 6 MAARSSEN
8 feb.13:30Dosko DS 2 - VOC-Maarssen DS 3 STOLWIJK
8 feb.14:30VOC-Maarssen DS 1 - UVV/Sphynx DS 1 MAARSSEN
8 feb.16:30VOC-Maarssen HS 2 - UVV/Sphynx HS 1 MAARSSEN
X